Новости
29.03.2012

Чи знаєте Ви секрет успіху та перемоги у Всеукраїнській премії «Диво-Дитина-2012»?

ТОВ "Агентство сімейного відпочинку" та Дитячий розважальний комплекс "Тропікал парк" разом з народним артистом України Віктором Шпортько започаткували проведення щорічної всеукраїнської премії "Диво-дитина".

Проведення зазначеної премії було підтримано Президентом України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством освіти і науки України, Міністерством у справах сім’ї, молоді та спорту України, Міністерством культури і туризму України, Міністерством з питань надзвичайних ситуацій України а також Київською міською державною адміністрацією.

Участь у Премії можуть взяти діти віком від 4-х до 13 років (включно), які мають досягнення у науці та шкільних предметних олімпіадах, конкурсах та фестивалях з будь-яких видів творчості, республіканських та міжнародних спортивних змаганнях, дивовижні діти, що мають унікальні та незвичайні розумові або фізичні здібності,діти-герої ( що врятували чиєсь життя).

Номінації премії: найтворчий, найдивовижніший, найспортивніший, найрозумніший, найгероїчніший.

Цього року фінал та церемонія нагородження  відбудеться у квітні місяці, де будуть визначені переможці премії «Диво-Дитина-2012».

Секретом перемоги поділився президент премії  «Диво-Дитина» Віктор Миколайович Новіков:

 « Перш за все хочу подякувати усім дітям, що взяли участь у премії та надіслали свої анкети. У цьому році на нашу адресу надійшло більше 2500 анкет від дітей, це говорить про те,що в нашій країні багато обдарованих та талановитих дітей, у чиїх руках зробити нашу країну квітучою, її долю – найкращою, а майбутнє – світлим! Секрет перемоги та отримання титулу «Дитина Року - 2012» дуже простий – діти повинні займатися тим, до чого в них є хист, а саме наукою,  творчістю, спортом, дизайном, танцювати, співати, читати, складати вірші, бути винахідником або раціоналізатором, дитиною – героєм   –   вони багато працювали та досягли великих висот  завдяки своїм терпінню, труду та бажанню бути кращими! Такими дітьми повинна пишатися уся країна! Наші члени журі ( Луцький Максим Георгійович - голова жюрі -  народний депутат та Голова комітету з питань науки та освіти України, Глущенко Сергій Викторович - І заступник міністра України по справах сім'ї, молоді та спорту, Ольга Сумська, Віктор Шпортько, Влада Прокаєва, Яна Клочкова, Михайло Чемберджі, Володимир Горянський та інші), які  вже досягли значних успіхів, завжди є яскравим прикладом та підтвердженням цього!»

Ольга Сумська, яка є членом журі премії, додала: « Всі, хто шалено бажає і йде вперед до мети незважаючи на труднощі –  перемагають завжди! Бажаю всім удачі та успіхів!»

Максим Луцький завершив інтерв’ю, кажучі « Дорогу подужає той, хто йде!»

На честь урочистої церемонії нагородження для Вас співають: Ірина Білик, гурт "Авіатор" , "Голівуд", Віталій Козловський, Наталя Валевська, Ані Лорак та інші.