Новости
16.09.2010
«Ольгу Богомолець я дуже люблю, бо то є душа.
ЇЇ душа почула моє слово…»
Ліна Костенко,
після концерту «Гіацинтове сонце»

19 вересня у рамках П’ятого міжнародного Літературного фестивалю Львів відвідає Ольга Богомолець з презентацією проекту «Гіацинтове сонце» та виступить для львів’ян із моновиставою «Пробудження душі». Моновистава відбудеться у Львівській філармонії о 20:30.

«Гіацинтове Сонце» — літературно-мистецький проект, що поєднав створення однойменної книги поезій Ліни Костенко та дисків Ольги Богомолець «Гіацинтове сонце» і «По-Лицю-Дощ» у одному виданні. Завдяки талановитим молодим композиторам Олексію Прощенкову і Андрію Богомольцю пісні Ольги Богомолець отримали модерне аранжування і мелодійно прозвучали у новому форматі, який близький до інтелектуальної молодіжної аудиторії.

Презентація проекту глядачам відбулась під час благодійних концертів: «Ліні Костенко Con Amore», присвяченого 80-річному ювілею Ліни Костенко та моновистави «Пробудження душі». Вилучені кошти від концертів було спрямовано на лікування дітей з судинними захворюваннями.

Проект має на меті охопити всі куточки України та об’єднати всіх небайдужих спільною метою — «Пробудження душі». В рамках проекту Ольга Богомолець вже відвідала міста Славутич та Черкаси на запрошення місцевих мерів, де провела безкоштовні концерти. Жителі міста Славутич радо вітали «Володарку оксамитового голосу» та визнали її «Почесним громадянином міста Славутич».

Книга «Гіацинтове сонце» — перше офіційне перевидання віршів Ліни Костенко за останні двадцять років, яке стало подарунком для поетеси на її ювілей. Оздобив книгу малюнками відомий український художник Іван Марчук. Окрім віршів, в книгу увійшли ноти пісень Ольги Богомолець, яка виступила упорядником видання. Разом із Ольгою Богомолець до створення книги долучилась донька Ліни Костенко — Оксана Пахльовська. В своєму вступному слові до видання вона об’єднала всіх причетних до створення книги: Ліну Костенко, Івана Марчука та Ольгу Богомолець спільним для них станом свободи духу і бажанням передати цей стан всім українцям.

Формат моновистави — це синтез нового музичного звучання віршів Ліни Костенко та монологу Ольги Богомолець, що відкриває читачеві книгу «Гіацинтове Сонце». «У кожної людини є Душа, Душа — добра і світла. Коли Душа пробудилась — людина Творить чи Кохає. Коли Душа спить — панують байдужість і розрахунок. Як пробудити Душу?» — запитує у читача та слухача Ольга Богомолець і запрошує усіх пройти разом із нею її шлях до «Пробудження душі».

За детальною інформацією про діяльність Ольги Богомолець звертайтесь за тел.: 097-660-79-62 та пишіть на адресу press.ob@gmail.com - Ірина Хевпа, керівник проектів Ольги Богомолець.