Новости
30.04.2010
ДЕВ’ЯТИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИТЯЧОГО ЧИТАННЯ «КНИГОМАНІЯ»
ВІТАЄ СВОЇХ ПЕРЕМОЖЦІВ!

29 квітня, Львів – справжнє свято книги відзначають маленькі українські шанувальники літератури, які взяли участь у Всеукраїнського конкурсі дитячого читання «Найкращий читач України 2009/2010».

Конкурс пройшов по всій Україні, тривав цілий рік, охопив понад 130000 учасників, і ось настав час для підбиття підсумків та нагородження переможців. Почесного звання «Найкращий читач України» удостоєно 58 юнаків та дівчат.

Програма Фестивалю дитячого читання насичена різним цікавими подіями. На учасників чекають літературні дискусії, урочиста церемонія нагородження, творчі зустрічі з письменниками та зірками, відвідування книжкового ярмарку «Форум видавців – дітям», екскурсії, дебати «Читати – не читати: ось питання…» та багато іншого.

Найкращі читачі України візьмуть участь у літературному квесті. Це ще одна нагода продемонструвати свої інтелектуальні здібності. Цього року квест ускладнено додатковими запитаннями від партнера Фестивалю – Компанії «Кока-Кола Україна». Команда, яка краще за інших відповідає на запитання від «Кока-Кола», отримує спеціальні подарунки – енциклопедичні видання.

З року в рік Фестиваль цікавить та залучає до читання все більше маленьких українців. Це справжня національна подія, яку підхоплюють відомі українські діячі культури та мистецтв і залюбки несуть любов до слова у школи по всій Україні. Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач року» проводиться щороку, починаючи з 2005 року.

Олександра Коваль: «Минулого року я дозволила собі помріяти, що колись настануть такі часи, коли читання буде не менш популярне серед дітлахів, ніж Кока-Кола. І хоча не знати, чи справдиться найближчим часом ця мрія, мені дуже приємно, що компанія
«Кока-Кола Україна» поділяє і вже третій рік підтримує мої сподівання».

Організовувати та робити ці заходи для юних читачів захоплюючими і цікавими вже не один рік допомагає партнерська підтримка Компанії «Кока-Кола Україна».

Олеся Жулинська, директор зі зв’язків із громадськістю Компанії «Кока-Кола Україна» зазначила: «Книгоманія» – це надзвичайно важлива подія для української громадськості. Вона об’єднує талановиту українську молодь та створює гарний приклад для підростаючого покоління, адже сформована культура читання – це запорука і грамотності, і освіченості, і шляхетності. Відтак, вже четвертий рік поспіль Компанія «Кока-Кола Україна» виступає партнером цього фестивалю дитячого читання і залишається його прихильником. Разом зі своїми партнерами «Кока-Кола» створює унікальні моменти, об’єднує молодь, їхні родини та друзів навколо суспільно-важливих тем».